Kurumsal

Sinerji MYM

Sinerji Mesleki Yeterlilik Merkezi, hizmet verdiği sektörlerin gelişimi ve Ulusal Yeterlilikler çerçevesini baz alarak mesleki eğitim ile istihdam arasındaki ilişkiyi güçlendirmek amacıyla kalite ve verimlilik odaklı çalışmalarını 2016 yılında başlatmıştır. Sinerji MYM, personel belgelendirme sürecini adil, etik, tarafsız ve herhangi bir çıkar ilişkisinden bağımsız olarak güvence altına almayı ve oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmayı ilke edinmiştir. Sinerji Mesleki Yeterlilik Merkezi faaliyetlerini “Sürekli İyileştirme” yaklaşımıyla yürütmektedir. Bu amaçla riskler en aza indirgenerek, çözüme en kısa sürede ulaşmak amaçlanmaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda ilgili kamu kurum ve kuruluşları, ilgili diğer STK'lar dahil olmak üzere tüm paydaşlarla sürekli bilgi paylaşımı ve iletişimde olmak ilke edinilmiştir.

  • TS EN ISO/IEC 17024 personel belgelendirme standartlarına uyumlu
  • Mesleki olarak deneyimli ve kaliteli ekip
  • 14 farklı yeterlilik için belgelendirme
  • Belgelendirme sonrası gözetim ve belge yenileme

Müşteri Memnuniyeti

Özel Çözümler

Yerinde Sınav

Gözetimler

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi İçin

bilgi@sinerjimym.com

Sinerji MYM

Sinerji MYM, mesleki yeterlilik belgelendirme süreçlerinin yönetiminde ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler sunuyor...

Belgelendirme sonrası gözetim ve belge yenileme gibi süreçler de Sinerji MYM tarafından etkin bir şekilde yönetilmektedir.